Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку та Держенергоефективності продовжують співпрацю та оптимізують Інвестиційну карту UAMAP

Продовжуємо працювати у напрямку сприяння стійкому розвитку відновлювальної енергетики в Україні. Голова правління Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку Юлія Усенко та В.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура уклали Меморандум про співпрацю, у межах якої домовилися про подальшу оптимізацію інвестиційної карти UAMAP, що акумулює інформацію про проєкти відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні.

Сотні проєктів зареєстровано на сайті www.uamap.org.ua, які ще у пошуку або вже знайшли своїх інвесторів за рахунок комунікації через UAMAP. Прийшов час актуалізувати сервіси під нові запити інвесторів та ініціаторів проєктів відновлювальної енергетики. Подальший розвиток UAMAP з цією метою сприятиме залученню інвестицій та стійкому розвитку енергетики в Україні.

Для довідки:
Проєкт UAMAP ініційовано ГО «Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку»  за активної підтримки Держенергоефективності. Переглянути проєкти на карті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *