Світ – це енергія змін

Усім, хто шукає чи вже знайшов себе в енергетиці, присвячується!

“Світ – це енергія змін” – тема, роздумами про яку попросили мене поділитися під час однієї онлайн події вчора. І скажу відверто, що мені ця тема дуже імпонує. Адже в цьому і полягає філософія мого життя. Кожен із нас є цілим світом для когось. Саме для тих, кого ми надихаємо, мотивуємо, кому ми додаємо впевненості у цьому мінливому світі. І це чудово, коли ми об’єднуємося з іншими заради досягнення спільної мети – робити цей світ кращим.

Енергетика – це та сфера, де я поєдную усі свої найкращі таланти і здібності. І я почуваюся щасливою, бо займаюся улюбленою справою в найзручніший для мене спосіб. Сучасна енергетика є різноманітною і все більше запрошує творчих людей поринути в свої неосяжні масштаби. Тут ви зустрінете не тільки фахівців з технічною освітою, а й фінансистів, юристів, програмістів, перелік можна продовжувати довго. Переважно це – люди, які працюють на спільний результат та перетворюють отриману ідею в проект, що дозволяє не лише візуалізувати її на папері, але й побачити нові промислові об’єкти, що є частиною енергосистеми. Все частіше ми чуємо про енергетичну дипломатію, енергетичне право. Працюють люди, які створюють та регулюють умови і правила в енергосфері. Кожен із нас має можливість долучатися до створення умов стимулювання розвитку нових сучасних об’єктів в енергетиці. Зокрема, це стосується кліматичних змін, що спонукають до трансформації політики в енергетичній сфері. Світ декларує та поступово впроваджує перехід на екологічно чисті технології, в тому числі і у сфері виробництва енергії. З найновішого – ми все більше чуємо про нові технології використання водню та біометану замість природного газу.

Все це – енергія змін, яку надиктовує світ, та яку рухають люди. Кожен із нас може бути агентом цих змін. І така можливість точно є в енергетиці. Хто вже здійснює діяльність у цій сфері – вітаю! А хто ще думає, чи варто сюди поринати і здобувати спеціалізацію в енергетичному напрямку, запевняю – ви не пошкодуєте! Адже ця сфера потребує творчих, відповідальних, готових до постійного розвитку і адаптації до нового людей.

Іншими словами – ми здатні робити цей світ кращим. І дуже цікаво цим займатися, працюючи в енергетиці. Я бажаю кожному енергії змін, зарядженої на вдосконалення себе, своєї справи, світу! #енергоосвіта #думкаВдії

Щиро, Юлія Усенко,
Голова Всеукраїнської Агенції Інвестицій та Сталого Розвитку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *