Стартував новий онлайн-курс «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ»

До уваги усіх, хто цікавиться енергетикою у громадах! Доступний новий онлайн-курс у відеоформаті для дистанційного навчання – «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ». Учасниці та учасники курсу зможуть отримати компетенції, навички та практичні інструменти для розробки та втілення програм кліматичної модернізації інфраструктури на місцевому рівні. Окрема увага у матеріалах курсу зосереджена на підвищенні спроможності та посиленні ролі жінок у процесах енергетичної трансформації,  зокрема у рамках розробки та втілення Планів сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) для об’єднаних територіальних громад. Серед авторів курсу – Юлія Усенко, голова ГО “Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку”.

Авторський склад курсу “Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ”

Програма навчання передбачає три основні модулі:

Модуль 1. Відновлювальна енергетика та енергоефективність як інструменти сталого розвитку ОТГ

Модуль 2. Міжнародні та національні донори. Фандрайзінг

Модуль 3. Захист прав споживачів у сферах енергетики та комунальних послуг

На вас чекають понад 30 цікавих лекцій та низка тестових завдань, які допоможуть перевірити отримані знання. Автори курсу врахували актуальні теми до кожного модулю та надали практичні аспекти у матеріалах.

Курс доступний для зареєстрованих учасників на платформі Prometheus. Реєстрація відкрита за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+WL101+2021_T2/course/

Успішне проходження курсу передбачає отримання сертифікату про підвищення кваліфікації. Умови та подробиці читайте на сторінці курсу «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ».

Проєкт ініційований та впроваджується ГО “Експертний центр з питань безпеки – Україна” за підтримки USAID Проєкт Енергетичної Безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *