Семінар з енергограмотності у Харкові

Впровадження ринку електричної енергії –  один з найважливіших етапів енергетичної реформи в України. Кожен стане не просто споживачем, а учасником нового ринку.

Поки інформаційне середовище сповнене суперечками щодо доцільності впровадження ринку електричної енергії, Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку, спільно з ILF та Baker Tilly реалізують найпершу функцію ринку – інформаційну.

06 червня 2019 року в Харкові відбувся черговий семінар «Закупівля електричної енергії для бізнесу на новому ринку».

Юлія Усенко, досвідчений експерт з енергетики, розповіла про нові сегменти ринку в порівнянні з діючими умовами закупівлі електроенергії та структурою ринку. Спікер акцентувала увагу на особливій ролі енергограмотного споживача, який повинен усвідомлювати свої права та обов’язки та мати розуміння, як визначити вигідні умови та способи купівлі електроенергії. Розібралися, що є вибором постачальника і чи може споживач реалізувати таке право на практиці.

Іван Бондарчук, має успішну юридичну практику в енергетичній сфері, не тільки поділився інформацією про види послуг та договорів, але й детально розібрав ризикові для споживача приклади взаємодії із постачальником: на що звернути увагу в комерційній пропозиції, чому низька ціна є підозрілою, як взагалі формується ціна на електроенергію, та які бувають види цін, як правильно скласти договір, аби не переплачувати та контролювати рахунки, приклади сумнівних пунктів та ризикових для споживача формулювань, проблемні питання зміни постачальника та багато інших цікавих нюансів.

Вся теоретична інформація супроводжується реальними кейсами з практики спікерів. Взагалі, спікери особливу увагу приділяють саме практиці. Тому слухачі семінарів вчаться не тільки читати договори, але й відстоювати свої права: складати скарги до НКРЕКП і АМКУ, вирішувати спірні питання із залученням відповідних органів, брати участь в розгляді та прийнятті регуляторних актів. Навіть “регулятор” стає більш зрозумілим і доступним, коли знаєш, як із ним працювати.

Найголовніша мета семінарів – навчити взаємодіяти з іншими учасниками ринку та визначати взаємовигідні умови при цьому. Тільки корисна і потрібна інформація з практичними рекомендаціями.

Представники київського та харківського бізнесу вже отримали практичні знання та готові до впровадження нового ринку. Проект #енергограмотність набирає обертів, попереду нові міста та більше обізнаних споживачів. Слідкуйте за подальшими анонсами на наших ресурсах.

Фотозвіт про минулий семінар за посиланням:
https://youtu.be/rgIS1_WJFaU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *