Семінар з енергетичної грамотності, Київ

23 травня 2019 року в Києві відбувся семінар на тему «Закупівля електричної енергії для бізнесу на новому ринку». На майданчику Baker Tilly, Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку спільно з юридичною компанією ILF провели черговий захід з енергограмотності

Юлія Усенко та Іван Бондарчук розповіли про структуру нового ринку електроенергії, основні правила та підводні камені купівлі електроенергії, поділилися практичними знаннями, що допоможуть споживачу почувати себе впевненим учасником ринку.

Практичний семінар складається з трьох основних тематичних блоків:

???? Зміни та структура нового ринку електроенергії. 
Споживач отримує розуміння, які зміни відбуваються і чого чекати в результаті повномасштабного ринку. Як готуватися до цих змін вже зараз. Чи може споживач впливати на ціну. Ми пояснюємо причини таких змін, зокрема, для сприйняття енергореформи в суспільстві. Ми говоримо не тільки про проблеми, а й про те, як діяти споживачу в нових умовах з найменшими ризиками для себе.

???? Договори між учасниками ринку.
Споживач вчиться, за якими критеріями обрати нового постачальника. Де і на яких умовах можна самостійно придбати електроенергію. Ми вчимо споживачів домовлятися та враховувати свій інтерес у договорі з постачальником. Ми пояснюємо роль, умови і можливості активної участі споживачів на майбутніх сегментах ринку.

???? Захист інтересів споживача.
Споживач отримує практику захисту своїх інтересів на конкретних прикладах. Як вміло розв’язувати суперечності, які виникають у взаємовідносинах з постачальниками чи оператором системи розподілу. Чи можна впливати на регулювання в електроенергетиці. Ми викладаємо доступно практичні інструменти, передбачені діючим законодавством, для захисту інтересів споживача.

Короткий відеосюжет про семінар, проведений в Києві можна переглянути за посиланням

Наступний семінар відбудеться в м. Харків 6 червня 2019 року

Посилання на реєстрацію: https://www.ilf-ua.com/…/zakupivlya-elektrichnoyi-energiyi…/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *