REPowerEU: європейці планують швидко зменшити залежність від російського викопного палива та прискорити “зелений” перехід

Європейська Комісія презентувала план прискорення “зеленого” переходу REPowerEU Plan, що містить заходи, в першу чергу спрямовані на позбавлення залежності ЄС від російського викопного палива, яке використовується як економічна та політична зброя і коштує європейським платникам податків майже 100 мільярдів євро на рік. Крім того, план стосується і подолання світової кліматичної кризи. 85% європейців вважають, що ЄС має якомога швидше зменшити залежність від російських енергоносіїв, щоб підтримати Україну у боротьбі з російським агресором.

Основні заходи REPowerEU Plan стосуються таких напрямків як: енергозбереження, диверсифікація поставок, прискорений розвиток відновлювальної енергетики на заміну викопних палив у побутовому секторі, промисловості, транспорті, сфері виробництва енергії. Більше інформації можна дізнатися з тексту оприлюднених розділів плану на сайті ЄК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *