Реєструйтеся на захід: “Центральне опалення в Україні: у чому його важливість та як зберегти?”

Центральне опалення – цінний актив для українських муніципалітетів. Його розвиток допоможе громадам стати енергонезалежними, зменшити витрати на енергоносії, створити робочі місця та відмовитися від викопних видів палива, що суттєво скоротить викиди парникових газів.

Країни Європи розвивають системи центрального теплопостачання, що, серед іншого, допомагає їм виконувати кліматичні зобов’язання по скороченню викидів. Німеччина – лідерка в Європі з енергоефективності – розробила програму розвитку центрального опалення на відновлюваних джерелах енергії, за якою до 2028 року трансформуватиме наявні мережі та будуватиме нові.

23 вересня о 10:00 для представників та представниць органів місцевого самоврядування, теплопостачальних організацій, центральних органів влади відбудеться вебінар “Центральне опалення в Україні: у чому його важливість та як зберегти?”, де є нагода поставити наступні запитання:

  • Які політичні рекомендації для сфери теплопостачання в контексті зеленої відбудови?
  • Які законодавчі особливості розвитку схем теплопостачання в громадах?
  • Який стан центрального опалення у Німеччині?

Відповідатимуть спікери:
Андреас Кох, керівник групи сталого міського розвитку німецького енергетичного агентства Dena.
Вадим Литвин, експерт у сфері теплопостачання.
Павел Білек, старший консультант Berlin Economics.
Володимир Перегудов, старший координатор GIZ Ukraine.

Реєстрація на захід триває до 22 вересня.

Зареєструватися

Захід відбудеться у рамках проекту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”. Це трирічний спільний проєкт Екоклубу, Екодії та міста Мирноград, який фінансується коштом Європейської комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *