Регулятор оштрафував ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» на 850 тис. грн

Максимальний штраф у розмірі 850 тисяч грн накладено на ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за результатами перевірки Регулятора, якими встановлено порушення положень Кодексу газотранспортної системи та Правил постачання природного газу у частині надання постачальнику «останньої надії» через інформаційну платформу інформацію щодо споживачів, які були зареєстровані в Реєстрі споживачів постачальника «останньої надії». Таке рішення Регулятором було ухвалено на засіданні 5 березня 2021 р.

У разі якщо виявлені порушення не будуть виправлені ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ», ліцензіат може бути позбавлений ліцензії. Більше інформації на сайті НКРЕКП. Також доступне до ознайомлення обґрунтування до проекту постанови НКРЕКП «Про накладання штрафу на ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу».

Окрім ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ», Комісією були ухвалені рішення про накладення штрафів на шість постачальників природного газу, що також порушили умови законодавства та ліцензійних умов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *