Про жіноче лідерство

Продовжую ділитися цікавим за проєктом «Енергетична стійкість ОТГ та підтримка жіночого лідерства». Сьогодні – роздуми після спостережень за роботою з групою учасниць Ольги Зеленюк, коуча з вирішення конфліктів та розвитку лідерства.

  1. Працювати з людьми простіше, коли ви зрозумієте їх стилі ведення комунікації та дій у конфліктних ситуаціях. Тут може бути в нагоді Діаграма Томаса – Кілмана, яка описує дії сторін при конфлікті – індивідуальні та спільні.
  2. Намагатися бути лідером та одночасно другом усім, зокрема під час виникнення конфлікту, – така поведінка не в усіх випадках може бути ефективною для отримання очікуваного результату в роботі.
  3. Досить часто недопущення чи успіх розв’язання конфлікту досягається за рахунок визначення заздалегідь інтересів кожної із сторін. В першу чергу важливо зрозуміти свої інтереси, потім – інтереси співрозмовника.
  4. Віртуальна реальність комунікації – переконайтеся, що вас почули і правильно зрозуміли.
Проєкт «Енергетична стійкість ОТГ та підтримка жіночого лідерства»

Окремо хочу написати про Шеріл Сандберг, яка вважається однією з найвідоміших та найвпливовіших жінок світу за різними рейтингами. Підприємниця, діяльність якої пов’язана з відомими компаніями Google та Facebook, а раніше очолювала апарат Міністерства фінансів США. Шеріл відверто розповідає про перешкоди, стереотипи, упередження, з якими доводиться боротися успішним жінкам в кар’єрі. Сьогодні вона є прикладом для багатьох дівчат та жінок, що прагнуть будувати успішну кар’єру попри штучно створені бар’єри.

Надихнутися, додати собі впевненості та почерпнути корисного від Шеріл можна з наступних джерел:

Читайте більше про цікавинки проєкту «Енергетична стійкість ОТГ та підтримка жіночого лідерства» в наступних дописах з хештегами #енерголідерство та #енергограмотність. Також – Про лідерство, жінок та енергетику в ОТГ.

Проєкт ініційований та впроваджується “Експертний центр з питань безпеки – Україна” за підтримки USAID Проєкт Енергетичної Безпеки.

Щиро, Юлія Усенко,
Голова Всеукраїнської Агенції Інвестицій та Сталого Розвитку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *