Про лідерство, жінок та енергетику в ОТГ

Про що ця тема – жіноче лідерство? І як це може бути пов’язано з енергетичною стійкістю громад? Це два перші запитання, що одразу мені прийшли на думку на запрошення долучитися в якості тренера до проєкту «Енергетична стійкість ОТГ та підтримка жіночого лідерства».

Я не дуже розділяю групування на окремі чоловічі і жіночі клуби. Але саме цей проєкт мені сподобався, і як кажуть, – зайшов

Ба більше, я не в захваті від онлайн заходів. Разом з тим, енергообмін таки можна проводити і дистанційно, повірте. Для цього варто взяти до уваги таке:

  1. Вчіться отримувати зворотний зв’язок від своїх слухачів.
  2. Працюйте з аудиторією: запитання з варіантами відповідей, власні приклади, запити на “поділитися досвідом”.
  3. Відчуйте зацікавленість кожного. І тоді енергія об’єднає усіх учасників тренінгу через павутину мереж.

Це ті три головні особливості, які я відмітила сама для себе як тренер. А в цілому минулого тижня довелося працювати в гурті різних тренерів і гостей, серед яких коуч з вирішення конфліктів та розвитку лідерства, експерти та практики з енергетики, захисту клімату, права, представники успішно реалізованих, а також потенційних інвестиційних проектів в Україні. Це триденний інтенсив для ОТГ семи областей, які представляли переважно жінки, але, між іншим, було цікаво спостерігати в якості зацікавлених учасників і чоловіків.

Онлайн тренінг «Енергетична стійкість ОТГ та підтримка жіночого лідерства»

Дякую організаторам заходу за можливість поділитися власними знаннями та досвідом, а колегам-тренерам – за можливість дізнатися щось новеньке. Ну й дозволю поділитися цікавим, і не тільки для жінок.

Порції цікавинок викладатиму з хештегами #енерголідерство та #енергограмотність. Не пропустіть.

І моє усім традиційне: будьте енергограмотними!

Проєкт ініційований та впроваджується “Експертний центр з питань безпеки – Україна” за підтримки USAID Проєкт Енергетичної Безпеки.

Щиро, Юлія Усенко,
Голова Всеукраїнської Агенції Інвестицій та Сталого Розвитку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *