Нова версія UA MAP

Про UA MAP українське суспільство вперше дізналось ще у 2016 році. Саме тоді Всеукраїнська Агенція інвестицій та сталого розвитку ініціювала впровадження інтерактивної карти проектів з відновлюваної енергетики та енергоефективності. Ініціативу було підтримано Держнергоефективності та декількома міжнародними організаціями. Корисний ресурс отримав численні позитивні відгуки.

Відповідаючи на мінливі вимоги інтернет-простору, UA MAP періодично оновлюється і поліпшується. Сьогодні Всеукраїнська Агенція інвестицій та сталого розвитку з радістю повідомляє про успішний запуск нової версії UA MAP із розширеним функціоналом:

Автоматизований чат-бот
Відповіді на найпоширеніші питання знайдете саме тут. Треба просто натиснути на позначку в правому нижньому куті.

Персональний кабінет Користувача
Відтепер у кожного зареєстрованого користувача є свій онлайн-кабінет, за допомогою якого можна створити новий проект, зберігати “чернетки” проектів, обирати та спостерігати за цікавими для інвестування проектами, писати й отримувати повідомлення, тощо

Фінансові калькулятори ефективності проектів
Спеціально для UA MAP спеціалісти Viegand Maagøe розробили фінансові моделі розрахунку основних показників проектів сонячної, вітрової енергетики, а також ТЕЦ на біомасі. За допомогою калькуляторів UA MAP кожен зареєстрований користувач може швидко оцінити ефективність реалізації проекту і сформувати попередню думку стосовно його доцільності.

Оновити UA MAP вдалося завдяки активній підтримці Держнергоефективності та Данського енергетичного агентства. Всі технічні питання були закриті ТОВ “АРТВЕБ-СТУДІЯ”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *