Ланцюжок невиплат за “зелену” електроенергію в дії

ДП “Гарантований покупець позивається” до ДП “НЕК “Укренерго”. Ланцюжок невиплат через рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про призупинення тарифів Укренерго в дії.

З офіційного сайту Гарантованого покупця:

“26 липня 2019 року державне підприємство «Гарантований покупець» направило до Господарського суду Києва позовну заяву про стягнення авансового платежу з ДП «НЕК «Укренерго».

Причиною позову стало невиконання з боку ДП «НЕК «Укренерго» своїх зобов’язань з оплати гарантованому покупцю прогнозної величини послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії за перші 20 днів розрахункового місяця (за період з 01.07.2019 по 20.07.2019).

Розмір зазначеного платежу становить 1,58 млрд грн. Розрахунки проведені на підставі даних про прогнозовані обсяги електричної енергії, відпущеної виробниками за «зеленим» тарифом.”

Нагадаємо, що заблоковані виплати виробникам за відпущену електроенергію за “зеленим” тарифом внаслідок рішення Окружного адміністративного суду міста Києва  від 27 червня 2019 року щодо задоволення заяви Акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів» щодо зупинення дії постанов НКРЕКП № 954 та № 955 про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії та тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ДП «НЕК «Укренерго» на II півріччя 2019 року”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *