Intersolar 2022, Мюнхен, частина третя

Цей допис є “крайнім” стосовно Intersolar Europe 2022. Нагадаю, що це були три інтенсивні травневі дні, насичені цікавими дискусіями, яскравими виступами спікерів в межах різних конференцій, що проводилися одночасно, а також виставковими залами про інновації та провідні технології у сонячній індустрії, електромобільності, перспективи для водневої енергетики.

До того ж, Intersolar став майданчиком для цікавих зустрічей. Я дякую Тетяні Однорог, CEO Unisolar за чудове інтерв’ю та актуальні запитання щодо поточних умов та перспектив подальшого розгортання проєктів відновлювальної енергетики в Україні. Серед обговорених питань:

  • Як змінилися пріоритети для власників сонячних електростанцій?
  • Які перспективи для “зеленого” тарифу в умовах війни та після неї?
  • Чого очікувати від голосного потенціалу розвитку водневих проєктів в Україні?
  • Хто інвестуватиме у період відновлення та повоєнний час у сонячну енергетику в Україні?

Переглянути відеозапис інтерв’ю

Деякі питання, які ми обговорили, розкриті у моїй попередній статті “Як вберегти “зелену” енергетику”, яка є актуальною і сьогодні. Це моє бачення стосовно поточних фінансових та технічних умов для роботи на ринку виробників “зеленої” електроенергії, зокрема, про ситуацію для виробників енергії з біогазу. Крім того, розкриваю нові горизонти для “зеленої” енергетики в Україні.

Повертаючись до “крайності” допису про масштабну виставку, організатори вже підвели підсумки та анонсували наступну Intersolar Europe 2023. Світ стрімко розвивається, де “зелена” енергетика набирає власних обертів, обіцяючи нам амбітний “shift” від викопної енергетики до ВДЕ. Тому переконана, що наступного року Intersolar знайде, як і чим здивувати учасників. Сподіваюся, що у червні 2023-го вхід до Messe München так само прикрашатиме український прапор, як і цього року. Але він символізуватиме вже перемогу над російським ворогом та його енергетичним шантажем. До Перемоги!

🇺🇦

Щиро, Юлія Усенко,
голова ГО “Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *