Як споживати електроенергію відповідально?

Як споживати електроенергію відповідально? Це тема чергового воркшопу #100Вчинків_Планета, проведеного на запрошення Центр демократії та верховенства права. Транслювався цей запис онлайн вже у звичних для мене умовах: на автономній роботі ноутбука та через мобільний інтернет. І попри побоювання, що за годину розмови щось може перервати пряму трансляцію, усе пройшло доволі успішно. Бо готую свою техніку заздалегідь, знаходячи можливість зарядити вчасно усі необхідні пристрої. Тож, як вимушено змінилися звички споживача, та що його дисциплінує у режимі системних відключень, знаю на власному досвіді.

Онлайн-воркшоп “Як споживати електроенергію відповідально?”/ #100Вчинків_Планета

Наша розмова з ведучим Андрієм розрахована на аудиторію, яка не володіє технічними знаннями, як влаштована й працює енергосистема, і до чого тут споживач. Діалог побудовано на наступних темах:

  • розуміння ощадливого споживання;
  • зменшення залежності від енерговитратних приладів;
  • як і які саме доцільно напрацювати корисні звички в умовах постійних відключень електроенергії;
  • до чого тут відновлювальна (альтернативна) енергетика;
  • інші пов’язані питання.

Тож, якщо у вашому оточенні немає тих, кого можна спитати, але ви хочете дізнатися прості поради стосовно згаданих тем, переходьте за посиланням. Ми спробували просто пояснити, що до чого. #енергограмотність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *