Як оператори систем розподілу виконують інвестиційні програми електромереж

Оператори систем розподілу фінансують заходи, спрямовані на підвищення якості та надійності електропостачання споживачів відповідно до інвестиційних програм, схвалених Регулятором (НКРЕКП). Виконання інвестиційних програм перевіряє та контролює також Регулятор.

За результатами ІІІ кварталу 2021 року профінансовано заходів відповідно до інвестиційних програм на 2021 рік у різних обсягах. Найнижчий показник у АТ “Миколаївобленерго” – на рівні близько 9%, найбільше профінансовано заходів ПрАТ “Львівобленерго” – понад 93%. Столичні мережі профінансовані ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» в обсязі трохи більше 52%. Середній показник фінансування інвестиційних програм усіх операторів систем розподілу на території України склав близько 70%. Інформацію про стан фінансування інвестиційних програм по всіх операторах систем розподілу за ІІІ квартал 2021 року можна переглянути на веб-сатйі Регулятора.

Щоквартальні звіти операторів систем розподілу щодо виконання заходів в обсязі інвестиційних програм мають оприлюднюватися на веб-сайті відповідного оператора (обленерго).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *