Енергоосвіта у НУБіП

Здобувати енергоосвіту тепер буде цікавіше майбутнім енергетикам в Інституті енергетики, автоматики і енергозбереження у НУБіП України. Наприкінці травня відбулася презентація оновленої електролабораторії, яку було обладнано сучасною вимірювальною та випробувальною технікою за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки: https://www.facebook.com/usaidesp/posts/1619262481600883. Важливо, що це той самий комплект обладнання, який використовується персоналом, що обслуговує електричні мережі у повсякденній роботі. Так студенти, які здобувають фах енергетика, мають можливості в лабораторних умовах протестувати обладнання та засвоїти рекомендації з його застосування на практиці. Це демонструє практичний підхід Інституту до підготовки майбутніх працівників підприємств у сфері енергетики. Серед випускників приємно бачити керівників енергокомпаній, які підтримують співпрацю та розраховують на підготовку професійних фахівців для своїх підприємств.

Презентація оновленої електролабораторії, за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки

Та найбільш цікавим виявилося спілкування з молоддю, що тут навчається. Люди, які усвідомлюють, чому вони тут. Більшість із них бачить себе в енергетиці після випуску. До речі, серед них – і дівчата.

У розмовах про енергоосвіту я завжди зазначаю – важливою є мотивація. В цьому навчальному закладі вона присутня. Тут створюють умови для навчання. До того ж, приклади випускників, які сьогодні є успішними та відомими енергетиками, мають мотивувати студентів до розвитку власної професійної кар’єри.

123-тя річниця НУБіП

Ця подія доповнила святкування 123-тьої річниці НУБіП. Тому ще раз вітаю усіх причетних та щиро бажаю успішного розвитку. До нових зустрічей! #енергоосвіта

Щиро, Юлія Усенко,
голова ГО “Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *