Реєструйтеся на вебінар “Теплові насоси у системах центрального опалення: як встановити та скільки коштує”

Напередодні опалювального сезону, з урахуванням складних викликів, які постають перед громадами у зв’язку з воєнним станом, представники місцевої влади формують запит на пошук оптимальних рішень щодо теплозабезпечення у вдповідних умовах. В зв’язку з цим 12 вересня о 14:00 відбудеться онлайн-подія у форматі вебінару “Теплові насоси у системах центрального опалення: як встановити та скільки коштує”. Захід проводиться для органів місцевого самоврядування, енергоменеджерів, представників теплопостачальних підприємств, центральних органів влади та бізнесу. Щоб взяти участь у заході, потрібно до 10 вересня зареєструватися.

Центральне опалення – найдоступніший спосіб забезпечити теплом густонаселені громади. Використання теплових насосів у центральному опаленні дозволить забезпечити великі об’єми тепла, зменшити витрати на енергоносії та викиди парникових газів, оскільки потребує енергії землі, води та повітря, а не викопного палива. Це одне з рішень для громад, особливо в умовах найскладнішого опалювального сезону за всі роки незалежності країни. Водночас виникає багато запитань у потенційних ініціаторів проєктів теплозабезпеченні на основі теплових насосів, зокрема:

Які технічні особливості та складнощі під час використання теплових насосів у системах ЦО?
Яка вартість встановлення різних видів теплових насосів?
Які приклади впровадження теплових насосів у системах центрального опалення в Данії?

Під час вебінару відповідатимуть на ці та інші релевантні до теми запитання поважні спікери:

  • Пернілле Хартмунд Йоргенсен, консалтингова компанія “PlanEnergi”, Данія;
  • Нікола Боцов, консалтингова компанія “PlanEnergi”, Данія.

Реєстрація на вебінар триває до 10 вересня.
Організатори події: ГО «Екоклуб», ГО «Екодія», ГО “АВЕ”, Folkecenter, INFORSE. Вебінар проводиться в рамках проекту «Green Agents» за фінансової підтримки Фонду нової демократії Данії та співфінансування Європейського Союзу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *